mirc script ile keyifli sohbetler

mirc script ile keyifli sohbetler


Hersohbet.Org mirc script ile keyifli sohbetler sizleri bekliyor. Mirc scriptimiz kullanıma hazır.

Bilindiği üzere artık Web siteleri mobil uyumlu olmak zorunda. Artık kullanıcılar cep telefonu ve tablet ile daha fazla internet kullanıyorlar. Hal böyle olunca mobil sohbet popülerliği artan bir arayış oldu. Mobil’in internet hayatına girişi ile Web kullanımı bir hayli azaldı. Azalan masa üstü ve laptop ile internet kullanımı sebebi ile mİRC sohbet script’lerinin kullanımı da haliyle azaldı. Ama yinede bir tutkudur mirc diye düşünen insan sayısı’da oldukça fazla.

İrcd bağlantı proğramı olan mirc ile sohbet eden kullanıcılar bu hazzı yaşayıp alıştıktan sonra kendisini tatmin eden bu scripti kullanmayı kolay kolay bırakmıyorlar.

Mirc script; chat kanallarında komut kullanım kolaylıkları sunuyor. Kolay ve geniş menü seçenekleri ile irc’de kullanılan bütün komutları bünyesinde barındırıyor. Gelişmiş bir mirc script ile sohbetten çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Kolay kullanımı kadar ek özellikler ekleme olanağı da var.
Remote kısmına hazır kodlar ekleyerek özelliklerini arttırabilirsiniz.

Ne gibi özellikler eklenebilir;
Mircinizi bir sohbet makinası haline getirebilirsiniz. Sohbet siteleri ile ilgili her türlü yeniliği kullanma olanağı sunuyor.tek yük ile on satırlık bir şiiri Mısra Mısra kanala yazabilirsiniz. Kanal yetkilisi konumunda, güvenlik sistemleri entegre edebilirsiniz. MP3 dinleyebilir dilerseniz sorgulama scripti olarak kullanabilirsiniz. Nickinizi ve şifrenizi kaydedip tek tık ile giriş sağlayabilirsiniz. takip etmek istediğiniz kullanıcıyı listenize ekleyip sunucuya girdiğinde bir notice alabilirsiniz. Mobil ve masa üstü kullanımı ile yapamayacağınız şeylerin üstesinden mirc ile kolaylıkla gelebilirsiniz. Kısaca bir internet Web sayfasında olan herşeyi nice script ile yapabilirsiniz.

Hersohbet.Org Mirc scriptimizi kullanıcılar için geliştirmeye yeni özellikler eklemeye devam ediyoruz. Sohbet odasına diğer arkadaşlarınız ile birlikte oynayabileceğiniz güzel oyunlar, zeka yarışmaları gibi beyin jimnastiği yapabileceğiniz eklentiler entegre ediyoruz. Tamamen sitemiz için hazırlanan. Özgün kod yapısı ile mircimizi kullanabilirsiniz.

YORUMLAR