126
Sitene sohbet Chat ekle

Sitene sohbet Chat ekle


Bir Web siteniz var ise eğer sohbet eklemek istiyorsanız hersohbet.org altyapısını kullanarak sitenizde kullanıcılarınza Harika vakitler sunabilirsiniz. Hersohbet Web ve mobil chat Applet ücretsiz olarak sitelerinize dizayn edilebilir ve çalıştırılabilir.

Chat appletimiz ile sitenize gelen yeni kullanıcılara farklı bir iletişim yolu sunabilirsiniz. Ziyaretçilerinizle tanışabilir ve sitenizi daha uğrak bir mekan haline getirebilirsiniz.

İsterseniz appletimizi kod ile sitenizde çağırarak veya dosya halinde Web dizini içerisinde kullanabilirsiniz.

Chat sistemimiz Web ve mobil uyumlu olup her türlü cihaz ile etkileşim sağlayabilir. Böylece sizde hiçbir masrafa girmeden kolayca ücretsiz bir oda sahibi olabilirsiniz.

İrc alt yapımızı kullanmakta başladıktan sonra odanıza yetkiniz tanımlanacaktır. İstediğiniz taktirde size özel ident belirlenecektir. Daha sonra geri kalan kişisel ayarları kendiniz de yapabilirsiniz. Yardıma ihtiyaç duyduğunuzda biz hep size yakın olacağız. Sohbetsiz site kalmasın sloganımız ile sizlerde sohbetlenin.

Eklediğiniz odanın tartışmasız tek sahibi siz olursunuz.Herhangi biri hiçbir şekilde sizin odanıza müdahale edemez ve yönetim şeklinden karışamaz.

İsterseniz sitenize özel bir oda açın isterseniz yaşadığınız bölge şehir veya ülkeye hitaben bir oda açın, bu tamamen sizin öngörünüze kalmıştır. Kanal dilini istediğiniz bir dil olarak da belirleyebilirsiniz. sadece belirli kişileri de odanıza alabilirsiniz ve daha çok şey, kısaca sizin sahibi olduğunuz ve yönetim şeklini sizin belirleyebileceğiniz bir oda sizi bekliyor.

Daha fazla sohbet daha fazla kullanıcı ve ziyaretçi için sizlere sunduğumuz bu hizmetten faydalanmak tamamen bedava.

O halde ne bekliyorsunuz ? Sizde kullanıcılarınıza seviyeli bir muhabbet sunun. Yeni ziyaretçiler yeni kullanıcılar kazanın.

Sizde sitenize chat eklemek istiyorsanız sadece bizimle iletişime geçin ve sizin için gerekli olan ayarların yapıldıktan sonra Applet dosyalarınızı alın. İşlem süresi maksimum 24 saat sürecektir.

 

YORUMLAR