135
Türkiye’nin Şehir sohbet odaları

Türkiye’nin Şehir sohbet odaları


İnsanlarla etkileşim tanışma arkadaş edinme gibi aktiviteleriniz sadece bulunduğunuz çevre ile sunuldu kalmasın. Şehrin her yerine uzanın. Şehir sohbet odaları şimdi size özel bir fırsat sunuyor. Yaşadığınız şehirde sadece belirli bir kesimdeki kişiler ile diyalog kurabiliyorsunuz ve bu biraz can sıkıcı oluyor değilmi? O halde biraz değişiklik yapıp şehrinizin her bir köşesine ulamaya ne dersiniz ? Sunucumuzda artık şehirler arası yolculuk yapabilme, şehir içi etkileşim olanağı sunuyoruz. Hersohbet.org sohbet odaları ile dünyanın öbür ucundan insanlar ve şehrinizden insanları özel odalarımızda bulabilirsiniz. Özel kanallar sayesinde en güzel sohbetleri size sunuyoruz.

Türkiye’nin her şehrine ait özel kanallar şimdi online.

Şehir sohbet odalarına nasıl girebilirim?
Türkiye şehirlerini kanal listesinde göremezsiniz. Kanal listesinde 81 ilin hepsini göstermek sayfa’da aşırı doluluk ve görsel karışıklık oluşturacağından, giriş metodu, join sistemi ile çalışmaktadır.
Bağlantı kurduktan sonra kanallar içerisinde dolaşım için /join şehir ismi yaparak il chat kanalına erişebilirsiniz.

Bizim amacımız hep en iyiyi sunmak, kullanıcı için kullanışlı bir sistem oluşturmak ve bu sistemi güncel tutmaktır.

Avrupa şehir sohbet odaları mevcutmu?
Site içerisinde Avrupa şehirlerine ait odalar bulunmamaktadır. Böyle bir olanak için gerekli olan şartlar oluşursa şayet Avrupa il sohbet odaları aktif olabilir. Bu şart her odanın belirli bir kullanıcı limitine ulaşması ile olacaktır.

Şehrime ait Oda var Ma extra bir radyo açmak istiyorum?

Bulunduğunuz odaya ait başka bir internet. Radyosu kurmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kurulan radyoyu tamamen bulunduğunuz oda yetkilileri yönetir ve bağımsız bir radyo sahibi olursunuz.

YORUMLAR